?

windowtoeurope's Journal

Name:
Окно в Европу
Location:
External Services:
  • windowtoeurope@livejournal.com
"Вікно в Європу" - це інформаційний проект, який реалізує Представництво Євросоюзу в Україні спільно з 5-м каналом. Однойменна програма стартувала на 5-му каналі у травні 2009-го року. Її унікальність полягає в тому, що телеглядачі можуть отримувати ексклюзивну та оперативну інформацію про діяльність ЄС в Україні.

Програма виходить щотижня на 5-му телеканалі:

прем'єра - у п'ятницю, о 18:10, повтор у суботу - о 12:10.

Щотижня ведучий Ігор Татарчук разом з командою журналістів розповідають про проекти ЄС, які стартували і реалізуються в Україні, про досвід, який українські міста, села і цілі регіони отримали завдяки цим проектам, а також про досвід країн-членів Євросоюзу у вирішенні тих чи інших проблем.

Тележурнал «Вікно в Європу» - це можливість більше бачити і краще розуміти світ навколо нас!"Окно в Европу" - это информационный проект, который реализует Представительство Евросоюза в Украине совместно с 5-м каналом. Одноименная программа стартовала на 5-м канале в мае 2009-го года. Ее уникальность заключается в том, что телезрители могут получать эксклюзивную и оперативную информацию о деятельности ЕС в Украине.

Программа выходит каждую неделю на 5-м телеканале:
премьера – в пятницу, в 18:15, повтор в субботу – в 12:15.

Каждую неделю ведущий Игорь Татарчук вместе с командой журналистов рассказывают о проектах ЕС, стартовавших и реализующихся в Украине, об опыте, который украинские города, села и целые регионы получили благодаря этим проектам, а также опыте стран-членов Евросоюза в решении тех или иных проблем.

Тележурнал «Окно в Европу» - это возможность больше видеть и лучше понимать мир вокруг нас!

Statistics